15-latek z nożem napadł na nastolatków w centrum Sosnowca! Miał przy sobie narkotyki - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

15-latek z nożem napadł na nastolatków w centrum Sosnowca! Miał przy sobie narkotyki

  • Wiadomości
  • K. Filipiak
  • date_range 2021-02-18
  • whatshot 852
15-latek z nożem napadł na nastolatków w centrum Sosnowca! Miał przy sobie narkotyki

W centrum miasta doszło do ataku na czwórce nastolatków. Agresywny 15-latek z nożem w ręce żądał od nich pieniędzy. Został zatrzymany kolejnego dnia. Znaleziono przy nim narkotyki.

Agresywny 15-latek zaczepił w centrum miasta dwie dziewczynki w wieku 11 i 15 lat, oraz dwóch chłopców. Agresorowi towarzyszyło dwóch kolegów. Napastnik zarządał od nastolatków pieniędzy, przykładając chłopcom nóż do brzucha. Dziewczynki usiłowały udzielić wsparcia kolegom, ale agresor również na nich wywarł presję. O zdarzeniu zostali poinformowani sosnowieccy policjanci, którzy szybko ustalili sprawcę zdarzenia. Nastolatek został zatrzymany kolejnego dnia. Policjanci znaleźli przy nim środki psychoaktywne. 15-latek odpowie za rozbój z użyciem noża oraz za posiadanie narkotyków. Jak na razie został umieszczony w schronisku dla nieletnich na 3 miesiące. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy