Ferie w Sosnowcu: Saneczkowe zabawy na Górce Środulskiej! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Ferie w Sosnowcu: Saneczkowe zabawy na Górce Środulskiej!

Ferie w Sosnowcu: Saneczkowe zabawy na Górce Środulskiej!

Dzieci są zachwycone śniegiem, który spadł w drugim tygodniu ferii. Według prognoz śnieg ma utrzymać się przez kilka kolejnych dni. Wielu postanowiło wykorzystać czas wolny oraz skorzystać z zimy, która w końcu postanowiła do nas przybyć. Dorośli i dzieci najchętniej wybierają się do parku przy Górce Środulskiej. Mnóstwo tam narciarzy, miłośników sanek oraz ‘jabłuszek’. Zimowe zabawy na powietrzu sprawiają wszystkim wiele radości, zwłaszcza biorąc pod uwagę panujący lockdown.

Na Górce Środulskiej spotkać możemy masę ludzi, którzy postanowili skorzystać z uroków zimy. Tylu ludzi dawno tutaj nie było. Dorośli i dzieci zjeżdżają z górki na nartach, sankach oraz dupolotach. Tłumy na Górce Środulskiej spowodowane są innymi, niż dotychczas feriami zimowymi. Z powodu panującej epidemii postanowiono, że ferie zimowe odbędą się w tym czasie w całym kraju. Jednocześnie postanowiono zamknąć wyciągi narciarskie i hotele, co miało zniechęcić Polaków do wyjazdów. Działania rządu mają na celu wyhamowanie wciąż trwającej epidemii w naszym kraju. Wprowadzony zakaz wyjazdów na ferie zimowe sprawił, że sosnowiecka Górka Środulska zaczęła cieszyć się ogromną popularnością. Miejsce to, stanowi dobry punkt widokowy, oraz wspaniałe miejsce do zimowych zabaw. Według prognoz pogody, dzieci będą cieszyły się śniegiem na pewno do końca ferii. 

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy