Godziny dla seniorów w sklepikach szkolnych? Szykują się zmiany w rozporządzeniu - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Godziny dla seniorów w sklepikach szkolnych? Szykują się zmiany w rozporządzeniu

Godziny dla seniorów w sklepikach szkolnych? Szykują się zmiany w rozporządzeniu

W rozporządzeniu o godzinach dla seniorów znalazło się wiele nieścisłości. Właściciele niektórych sklepików szkolnych, aby pozostawać w zgodzie z obowiązującym prawem, postanowili w godzinach 10:00 – 12:00 obsługiwać tylko nauczycieli po 60-tce. Problem niedoprecyzowanego rozporządzenia wprowadził w zakłopotanie również właścicieli hurtowych marketów, w których klientami są przedsiębiorcy. W niektórych hurtowniach obowiązują godziny dla seniorów. Przepisy zawarte w rozporządzeniu budzą wiele wątpliwości. Właśnie dlatego konieczna jest ich nowelizacja. 

Według obowiązującego rozporządzenia godziny dla seniorów nie obowiązują w powyżej wymienionych sklepach. Nie dotyczą również sklepów ze sprzętem AGD i RTV, sklepów odzieżowych, meblowych oraz budowlanych. Jednak nie dla wszystkich rozporządzenie to jest takie zrozumiałe. Nowelizacja rozporządzenia ma rozwiać wszelkie wątpliwości. 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy