Pogoń: Konkubent połamał jej ręce i wbił nóż w nogę, by nie mogła uciec - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Pogoń: Konkubent połamał jej ręce i wbił nóż w nogę, by nie mogła uciec

  • Wiadomości
  • R. Pietruch
  • date_range 2021-02-18
  • whatshot 1714
Pogoń: Konkubent połamał jej ręce i wbił nóż w nogę, by nie mogła uciec

Został aresztowany 39-letni mężczyzna, który brutalnie pobił oraz pozbawił wolności swoją konkubinę. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. Mężczyzna dopuścił się zarzucanych mu czynów, gdy partnerka odmówiła dać mu pieniędzy. 

Mężczyzna w bestialski sposób pobił swoją konkubinę młotkiem, łamiąc jej dwie ręce w kilku miejscach, zaraz po tym, gdy usłyszał, że nie dostanie od niej pieniędzy. Dodatkowo sprawca wbił kobiecie nóż w nogę, by uniemożliwić jej ucieczkę. Zaraz po tym, gdy mężczyzna opuścił mieszkanie, kobieta zdołała uciec. Pomocy udzielił jej przechodzień, który wezwał na miejsce policję. Funkcjonariuszom policji udało się namierzyć i zatrzymać domowego oprawcę. Prokuratura postawiła mu zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz pozbawienia wolności i uszkodzenia ciała kobiety. Za dopuszczenie się tych czynów grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Jak na razie mężczyzna decyzją sądu został zatrzymany na trzy miesiące. 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy