Pogoń: Zatrzymano nietrzeźwego poruszającego się kradzionym samochodem - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Pogoń: Zatrzymano nietrzeźwego poruszającego się kradzionym samochodem

  • Wiadomości
  • R. Maciejewski
  • date_range 2020-10-12
  • whatshot 1068
Pogoń: Zatrzymano nietrzeźwego poruszającego się kradzionym samochodem

W dzielnicy Pogoń doszło do zatrzymania 23-letniego mężczyzny, który w stanie nietrzeźwym kierował samochodem. W wyniku czynności podjętych przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego ustalono, że mężczyzna prowadzący samochód pod wpływem alkoholu, dodatkowo nie posiadał uprawnień do jego kierowania. To nie koniec wstrząsających wiadomości dotyczących tej akcji policyjnej, jak się okazało, pojazd był kradziony, a sosnowiczanin posiadał przy sobie atrapę broni palnej. 

Uwagę policjantów zwrócił sposób poruszania się pojazdu po drodze. Kierowca ewidentnie nie potrafił zapanować nad samochodem, którym kierował. Kierowca został zatrzymany i poddany testowi na obecność alkoholu, który od kierowcy czuć było już z daleka. 23-letni mężczyzna bez prawa jazdy w wydychanym powietrzy miał niecałe 0.9 promila alkoholu. Mężczyźnie za postawione zarzuty grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci szybko ustalili właściciela skradzionego pojazdu i zwrócili go właścicielowi.  

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy