Pogoń:Schwytany sprawca rozboju! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Pogoń:Schwytany sprawca rozboju!

  • Wiadomości
  • R. Pietruch
  • date_range 2021-03-16
  • whatshot 2572
Pogoń:Schwytany sprawca rozboju!

Policjantom z II Komisariatu Policji udało się zatrzymać 33-latka po tym, jak dokonał włamania do piwnicy i napadł na kobietę, która go przyłapała! 

Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o dokonaniu włamania do piwnicy i napaści. 52-letnia kobieta będąca wówczas na klatce schodowej bloku, spostrzegła wyłamany zamek do piwnicy, z której dobiegały hałasy. Wraz z mężczyzną, który był w tym czasie na klatce, kobieta chciała sprawdzić, czym powodowane są niepokojące dźwięki, dochodzące z piwnicy. Jak się szybko okazało, w piwnicy znajdował się mężczyzna, który dokonywał włamu. Kobieta natychmiast chwyciła za telefon komórkowy i próbowała powiadomić o zajściu policję. Złodziej napadł na kobietę, wyrwał jej telefon i uciekł. Policjanci, którzy zostali poinformowani o zdarzeniu, szybko przystąpili do właściwych czynności, dzięki czemu udało im się namierzyć mężczyznę, który się przebrał, tak by go nie rozpoznano. 

Zatrzymanemu i przewiezionemu do komisariatu 33-letniemu mężczyźnie, postawiono zarzut kradzieży z włamaniem oraz rozboju. Za dopuszczenie się tych czynów, grozi mu do 12 lat więzienia. 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy