Pościg policyjny: Zatrzymany to pijany 22-latek! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Pościg policyjny: Zatrzymany to pijany 22-latek!

Pościg policyjny: Zatrzymany to pijany 22-latek!

Policyjny pościg grupy Speed! Udało się zatrzymać pijanego 22-letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o pijanych kierowcach. Tym razem udało się takiego zatrzymać policyjnej grupie Speed. Sosnowieccy policjanci, zauważywszy pojazd, poruszający się z nadmierną prędkością postanowili go zatrzymać do kontroli. Kierowca nie miał jednak zamiaru dać się złapać. Zaczął się policyjny pościg, do którego dołączył jeszcze jeden patrol. W końcu udało się zatrzymać kierowcę, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Katowic. 

Mężczyzna poruszający się samochodem marki Audi, nie tylko przekroczył prędkość o 58 km/h, ale również prowadził pod wpływem alkoholu. Podczas badania wykryto u niego ponad 1,2 promila alkoholu! Mężczyźnie został postawiony zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz ucieczki przed funkcjonariuszami policji. Za dopuszczenie się tych czynów może trafić do więzienia nawet na 5 lat!

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy