S1: Zderzenie czołowe dwóch samochodów ciężarowych! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

S1: Zderzenie czołowe dwóch samochodów ciężarowych!

S1: Zderzenie czołowe dwóch samochodów ciężarowych!

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło dzisiejszego wieczora na trasie S1 w Dąbrowie Górniczej. Do zdarzenia doszło na wysokości Ząbkowic. Uderzenie pojazdów było tak duże, że oba pojazdy wyleciały poza drogę. Na miejscu zdarzenia pracuje straż pożarna, policja i pogotowie, które udziela pomocy rannym. Policja ustala przyczyny wypadku. Utrudnienia drogowe potrwają kilka godzin. 

Ostrzegamy przed ogromnymi korkami tworzącymi się na trasie S1. Na wysokości Ząbkowic doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Dokładne przyczyny wypadku nie są znane. Z wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło podczas wyprzedzania, ciężarówka złapała pobocze i przecinając pas zieleni, znalazła się na przeciwległym pasie ruchu. Zmiażdżone samochody ciężarowe w pewnym momencie całkowicie zablokowały drogę. Do działań straży pożarnej należało między innymi udzielenie pomocy jednemu kierowcy, który na skutek wypadku został zakleszczony w kabinie pojazdu. Drugi kierowca został przewieziony do szpitala. Strażacy w dalszym ciągu usuwają z drogi roztrzaskane części ciężarówek. Prace na miejscu zdarzenia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Swoje czynności wykonują wszystkie wezwane służby. 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy