Sosnowiec Pogoń: Pościg policyjny! Mężczyznę udało się zatrzymać - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Sosnowiec Pogoń: Pościg policyjny! Mężczyznę udało się zatrzymać

  • S. Szopa
  • date_range 2020-10-08
  • whatshot 2421
Sosnowiec Pogoń: Pościg policyjny! Mężczyznę udało się zatrzymać

Funkcjonariusze policji użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych w celu zatrzymania pojazdu do kontroli. Kierujący pojazdem mężczyzna zaczął uciekać, usiłując staranować radiowóz i potrącić policjanta. Na skutek zorganizowanej akcji, udało się złapać uciekiniera.

Sosnowieccy policjanci w dzielnicy Pogoń, zauważyli mężczyznę, który zaczął zachowywać się w nietypowy sposób na widok radiowozu. Nienaturalne zachowanie kierowcy, który szybko zmienił kierunek jazdy i zwiększył prędkość poruszania się na drodze, zainteresowała policjantów. Postanowili oni zatrzymać kierowcę i dowiedzieć się, z czego wynika jego zachowanie. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się do kontroli, mimo użycia przez policjantów sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Mężczyzna przed policją zaczął uciekać, kierując się w stronę Będzina. Do pościgu włączyli się funkcjonariusze będzińskiej policji. Uciekającego mężczyznę udało się zatrzymać dopiero w Siewierzu, blokując mu drogę radiowozem. 

Zatrzymanym okazał się 37-letni mężczyzna, który posiadał przy sobie narkotyki. Wcześniej był karany za rozboje, włamania i kradzieże. Decyzją sądu mężczyzna został zatrzymany na dwa miesiące. Za posiadanie narkotyków i ucieczkę przed policją grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności. 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy