Sosnowiec: Święta w dobie epidemii - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Sosnowiec: Święta w dobie epidemii

Sosnowiec: Święta w dobie epidemii

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą bardzo różniły się od poprzednich. Według rozporządzenia wydanego przez rząd, nawet podczas Wigilii spotkamy się w tym roku w bardzo małym gronie, składającym się najbliższej rodziny. A jak będą wyglądały święta w naszym mieście? 

Mieszkańcy Sosnowca muszą pogodzić się z tym, że w tym roku nie będzie Manufaktury Świętego Mikołaja oraz Kolędowania w Muzie. Choć w innych miastach planuje się rozłożenie ogólnodostępnego lodowiska, to w Sosnowcu zrezygnowano z rozstawienia go przed Urzędem Miejskim. Z przykrością informujemy, że nie odbędzie się również Impreza Sylwestrowa. Miasto planuje organizację wielu świątecznych konkursów oraz kolędowanie online. W naszym mieście nie zabraknie świątecznej choinki oraz świątecznych ozdób, które już niedługo wprowadzą do Sosnowca magiczny nastrój. 

Podczas zbliżających się świąt warto pamiętać o zdrowym rozsądku. Trwa druga fala epidemii. Stosujmy się zatem do zasad reżimu sanitarnego. Jeśli to tylko możliwe zachowujmy dystans społeczny. Świąteczne zakupy warto rozpocząć wcześniej w tym roku, a już na pewno nie zostawiać ich na ostatnią chwilę. Stosując się do panujących obostrzeń, chronimy siebie i naszych bliskich. 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy