Święta w Sosnowcu. Miasto tworzy bazę przedsiębiorców! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Święta w Sosnowcu. Miasto tworzy bazę przedsiębiorców!

Święta w Sosnowcu. Miasto tworzy bazę przedsiębiorców!

W Sosnowcu powstanie baza lokalnych przedsiębiorców oferujących świąteczne produkty i usługi. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się bardzo szybko. Ze względu na zamknięcie galerii handlowych mieszkańcy miasta mają problem z kupieniem świątecznych ozdób, oraz prezentów. Wprowadzenie dodatkowych obostrzeń przez rząd to także ciężki czas dla przedsiębiorców. Sosnowiec postanowił wyjść naprzeciw problemom i stworzyć bazę lokalnych przedsiębiorców, oferujących lampki, bombki, ozdoby świąteczne oraz świąteczny katering. Dzięki tej inicjatywie mieszkańcy będą mogli kupić zawczasu niezbędne do przygotowania świąt rzeczy, a przedsiębiorcy będą mogli zarobić. 

„Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które w tym roku, ze względu na panującą pandemię, mogą wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Dlatego ważne, żeby podczas planowania świątecznych zakupów: prezentów, ozdób czy innych produktów bądź usług świątecznych, pomyśleć o lokalnych przedsiębiorcach, dla których również jest to bardzo ciężki okres” - to wypowiedź prezydenta miasta cytowana na łamach serwisu miejskiego www.sosnowiec.pl.

Przedsiębiorcy oraz mieszkańcy Sosnowca bardzo doceniają działania miasta, które wspierając lokalnych przedsiębiorców podtrzymają magię świąt. Baza przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą świątecznych produktów oraz oferujące świąteczny catering, zostanie opublikowana na stronie internetowej www.sosnowiec.pl.

Przedsiębiorcy, którzy chcą znaleźć się w tworzonej bazie przedsiębiorców, powinny wysłać zgłoszenie zawierające nazwę firmy, godziny i dni otwarcia, oraz sposób zamówienia usługi lub produktu. W zgłoszeniu warto w maksymalnie pięciu słowach napisać, co stanowi ofertę firmy. Takie zgłoszenie należy wysłać drogą mailową na adres wrp@um.sosnowiec.pl. Oferty przedsiębiorców zostaną umieszczone na stronie internetowej miasta, oraz na Facebooku. Oferty przyjmowane są do 25 listopada. 

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy