Uwaga kierowcy: Zmiana organizacji ruchu na DK94! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Uwaga kierowcy: Zmiana organizacji ruchu na DK94!

  • Wiadomości
  • K. Filipiak
  • date_range 2021-01-09
  • whatshot 649
Uwaga kierowcy: Zmiana organizacji ruchu na DK94!

Przed nami kolejna zmiana organizacji ruchu na DK94. Zmiany planowane są na 11 stycznia, kiedy to zamknięte zostaną główne nitki DK94. Zamknięcie drogi ma związek z pracami wykończeniowymi inwestycji. W poniedziałek wykonawca projektu będzie zajmował się usuwaniem resztek nasypów oraz montażem brakującej części barierek energochłonnych, oraz ekranów dźwiękochłonnych. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż zmiana organizacji ruchu wprowadzona zostaje na około dwa tygodnie. 

To już koniec prac przy DK94. Inwestycja dobiega końca, a kierowcy już niedługo będą mogli w pełni korzystać z dwupoziomowego, bezkolizyjnego skrzyżowania. Przeprowadzone prace objęły również fragment ulicy Długosza. Na skrzyżowaniu pojawiły się również kamery monitoringu miejskiego. Koszt inwestycji to 100 mln zł. Miasto dostało dofinansowanie na realizację projektu w wysokości 80 mln zł. Środki dofinansowała Unia Europejska. Bez takiego wsparcia, realizacja projektu nie byłaby możliwa.

 

 

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy