Wyciągi na Górce Środulskiej już działają! Zapraszamy na narty! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Wyciągi na Górce Środulskiej już działają! Zapraszamy na narty!

  • Wiadomości
  • R. Pietruch
  • date_range 2021-02-16
  • whatshot 148
Wyciągi na Górce Środulskiej już działają! Zapraszamy na narty!

Rząd zezwolił na powolne luzowanie obostrzeń. Umożliwiono między innymi otwarcie stoków narciarskich od 12 lutego. Wyciągi na Górce Środulskiej w Sosnowcu oraz wypożyczalnie sprzętu również zostały otwarte. Na miłośników zimowych zabaw czekają dwa 150 metrowe wyciągi oraz jeden 350 metrowy! Wyciągi w tygodniu czynne są w godzinach 14:00 – 22:00, a w weekendy od 10:00 do 22:00. Stok cały czas jest naśnieżany.  Od środy wyciąg na dużej górce będzie czynny w godzinach 10:00 - 22:00. 

Na Górce Środulskiej funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Narty oraz deski snowboardowe można wypożyczać na godziny, lub na całe dni. Karnety na wyciągi sprzedawane są na „10 wjazdów”, lub na godziny. Cena uwarunkowana jest również od tego, czy kupujemy karnet w tygodniu, czy w weekend. 

Przypomnijmy, że powolne luzowanie obostrzeń w naszym kraju jest możliwe dzięki stabilnej sytuacji epidemicznej. Premier Mateusz Morawiecki apeluje do rodaków o cierpliwość. Całkowite rozmrożenie gospodarki mogłoby okazać się przedwczesne i przyczynić się do szybkiego wzrostu zachorowań na koronawirusa. Minister zdrowia Adam Niedzielski zwraca uwagę na to, że luzowanie obostrzeń od połowy lutego zostało wprowadzone warunkowo. Ostateczne decyzje zostaną podjęte w oparciu o aktualne dane dotyczące sytuacji epidemicznej w naszym kraju. 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy