Z jeziora Pogoria IV wyłowiono samochód - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Z jeziora Pogoria IV wyłowiono samochód

Z jeziora Pogoria IV wyłowiono samochód

 

Z jeziora Pogoria IV wyłowiono samochód

 

23 maja około godziny 7 rano, rowerzysta zauważył zatopiony samochód w jeziorze. Od razu poinformowana została Komenda Miejskiej Policji w Będzinie. W samochodzie znajdował się mężczyzna. Niestety nie było szans na jego uratowanie. 

 

 

Dziś rano policjanci dostali bardzo nietypowe zgłoszenie. W zalewie Pogoria IV miał być zatopiony samochód. Na miejscu zjawiły się odpowiednie służby, które podjęły czynności reanimacyjne mężczyzny znajdującego się wewnątrz zatopionego samochodu. Niestety mężczyzny tego nie udało się odratować. Właściwe czynności na miejscu zdarzenia zostały podjęte przez służby medyczne, policję oraz prokuraturę. Ustalane są przyczyny zajścia zdarzenia. Mężczyzna, którego stwierdzono zgon miał 60 lat. Na miejsce przybyli płetwonurkowie, którzy szukają innych ewentualnych ofiar wypadku. Jak na razie nie ustalono tożsamości mężczyzny, nie ustalono też, czy w momencie zdarzenia był sam w samochodzie. 

 

 

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy