Z ostatniej chwili: Płoną substancje chemiczne w Sosnowcu! - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Z ostatniej chwili: Płoną substancje chemiczne w Sosnowcu!

Z ostatniej chwili: Płoną substancje chemiczne w Sosnowcu!

W środę 16 września w godzinach popołudniowych wybuchł potężny pożar w Sosnowcu. Kłęby czarnego dymu unoszą się po całym naszym mieście. Aktualnie trwa gaszenie pożaru. Straż pożarna apeluje do mieszkańców o zamknięcie okien i niewychodzenie z domu. Płoną nieznane substancje chemiczne, które mogą zagrażać zdrowiu. 

Cały czas trwa akcja gaśnicza w Sosnowcu w okolicach ul. Ostrogórskiej. W akcji bierze udział Państwowa Straż Pożarna z Sosnowca oraz Ratownictwo Chemiczne z Katowic. Kolejne zastępy Straży Pożarnej dojeżdżają na miejsce zdarzenia. Płoną pojemniki, wraz z nieznaną substancją chemiczną. Poza pojawieniem się ognia, który nie został jeszcze opanowany, dochodzi do małych wybuchów. Strażacy przewidują, że akcja gaśnicza może potrwać jeszcze wiele godzin. Na tę chwilę najważniejsze jest opanowanie ognia, tak by przestał się rozprzestrzeniać. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy