Zagłębie Sosnowiec: Pięć osób zakażonych koronawirusem - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Zagłębie Sosnowiec: Pięć osób zakażonych koronawirusem

Zagłębie Sosnowiec: Pięć osób zakażonych koronawirusem

Aż u pięciu osób należących do sosnowieckiego klubu piłkarskiego zdiagnozowano obecność koronawirusa. Sprzedaż biletów na najbliższy mecz została wstrzymana!

Najbliższy mecz, który zaplanowano na sobotę z Resovią najprawdopodobniej się nie odbędzie. Powodem jest uzyskanie pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa, aż u pięciu osób należących do piłkarskiego klubu Zagłębia Sosnowiec. Zakażone osoby zostały niezwłocznie odizolowane. Według oficjalnych informacji osoby te zostały skierowane na odbycie kwarantanny domowej, gdyż zakażenie koronawirusem występuje bezobjawowo. Nie ma jeszcze informacji dotyczącej przeniesienia meczu oraz ustalenia jego nowej daty. Jednak kibice muszą się z tym liczyć. Jak na razie postanowiono wstrzymać jedynie sprzedaż biletów na sobotni mecz. O kolejnych postanowieniach Zagłębie będzie informować, wydając kolejny komunikat. 

 

 

 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy