Znamy już limity osób na tegorocznych weselach - newsy z ostatniej chwili i ważne wiadomości o Sosnowcu i z kraju - Portal Sosnowiec
close
Portal Sosnowiec
Reklama

Znamy już limity osób na tegorocznych weselach

Znamy już limity osób na tegorocznych weselach

 

Znamy już limity osób na tegorocznych weselach

 

Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważną informację dotyczącą możliwości organizowania tegorocznych wesel. Nowożeńcy są pełni nadziei i dobrze, bo ograniczenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa zostają częściowo zniesione. Jak będą wyglądały wesela w najbliższym czasie?

 

Nowożeńcy mogą odetchnąć z ulgą. Ministerstwo Zdrowia już ogłosiło nowe wytyczne w sposobie organizowania wesel. Wesela będą coraz bardziej przypominały te, sprzed epidemii. Liczba osób na weselu nie może jednak przekroczyć 50 osób. Dotyczy to osób biorących udział w weselu, a nie obsługi. Bardzo możliwe, że konieczne będzie wcześniejsze spisanie listy gości. Mimo iż, organizowane wesela będą sporo różniły się od tych, które znamy, to nowożeńców bardzo ucieszyły nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia. 

 

Liczba 50 gości na weselu nie jest zbyt dużą, jak na tego typu uroczystości. Została ona jednak dopuszczona, gdyż na tę liczbę składać będzie się najbliższa rodzina i przyjaciele. Wszystkie wytyczne są analizowane jeszcze przez Ministerstwo Rozwoju, które analizuje możliwość otwarcia branż eventowych, ślubnych oraz parków rozrywki. 


Tagi:

Reklama
Kategorie
Reklama
Reklama
Reklama
Śledź nas
Zaufani partnerzy